Vinn

Olarak görüntüle Kafes Liste
Görüntüle Sayfa başına

VINNhotel Basic

Pakete ücretsiz olarak 1 oda, 1 yönetici lisansı ve regular destek dahildir. 4 oda, 1 kullanıcı erişim lisansı ve 3. taraf muhasebe yazılımlarına entegrasyonu ayrıca satın alabilirsiniz. Bu paket en fazla 5 odalı ve +1 kullanıcılı tesisler içindir. Aylık abonelik ücreti yıllık olarak faturalandırılır.
$6,66

VinnHotel Standart

Pakete ücretsiz olarak 5 oda, 1 yönetici lisansı ve regular destek dahildir. 6 oda, 2 kullanıcı erişim lisansı ve 3. taraf muhasebe yazılımlarına entegrasyonu ayrıca satın alabilirsiniz. Bu paket en fazla 11 odalı ve +2 kullanıcılı tesisler içindir. Aylık abonelik ücreti yıllık olarak faturalandırılır.
$10,04

VinnHotel Professional

Pakete ücretsiz olarak 11 oda, 1 yönetici lisansı ve gold destek dahildir. 48 oda, 3 kullanıcı erişim lisansı ve 3. taraf muhasebe yazılımlarına entegrasyonu ayrıca satın alabilirsiniz. Bu paket en fazla 59 odalı ve +3 kullanıcılı tesisler içindir. Aylık abonelik ücreti yıllık olarak faturalandırılır.
$20,16

VinnHotel Ultimate

Bu paket her türlü tesise göre özelleştirilebilir. Pakete ücretsiz olarak 59 oda, 1 yönetici lisansı ve premium destek dahildir. Tesis türünüze göre oda miktarı, kullanıcı erişim lisansı ve 3. taraf muhasebe yazılımlarına entegrasyonu ayrıca satın alabilirsiniz. Aylık abonelik ücreti yıllık olarak faturalandırılır.
$70,77

Regular Paket

Ücretsizdir. Doküman erişimi ve Forum üyeliği sağlar.
$0,00

Gold Paket

Gold paket, uzaktan kurulum ve ayarları içerir. 1 işgünü içindir. Destek talebinize 24 saat içerisinde yanıt verilir. Çözüm süresi en fazla 5 işgünüdür.
$20,16